КУХОННІ НОЖІ ARCOS

Код товару: 226000
0
в наявностi
1 257 грн.
Хіт продажів
Код товару: 225900
0
в наявностi
1 023 грн.
Хіт продажів
Код товару: 190423
0
в наявностi
1 534 грн.
Код товару: 232924
1
в наявностi
996 грн.
Код товару: 155310
2
в наявностi
1 068 грн.
Код товару: 230624
1
в наявностi
921 грн.
Код товару: 230600
3
в наявностi
921 грн.
Хіт продажів
Код товару: 160400
1
в наявностi
1 209 грн.
Код товару: 281304
11
в наявностi
478 грн.
Код товару: 262300
3
в наявностi
391 грн.
Код товару: 150900
5
в наявностi
431 грн.
Код товару: 135400
13
в наявностi
300 грн.
Код товару: 150800
3
в наявностi
410 грн.
Код товару: 232900
1
в наявностi
996 грн.
Хіт продажів
Код товару: 135300
9
в наявностi
283 грн.
Код товару: 145300
3
в наявностi
324 грн.
Код товару: 150700
22
в наявностi
311 грн.
Хіт продажів
Код товару: 147322
1
в наявностi
338 грн.
Код товару: 290525
1
в наявностi
350 грн.
Код товару: 290500
2
в наявностi
350 грн.
Код товару: 145100
2
в наявностi
303 грн.
Код товару: 290425
2
в наявностi
338 грн.
Код товару: 290431
2
в наявностi
338 грн.
Код товару: 290421
2
в наявностi
338 грн.

Як вибрати кухонного ножа?

Ножі кухонні мають різні цільові дії. І логічно, бо не можна звести до спільного знаменника ножі для м'яса чи сиру. Їхнє призначення таке ж різне, як смак цукру і солі:

Проте значний попит у побуті за універсальним ножем, який за всіх часів займає виграшні позиції і затребуваний на домашній кухні настільки ж, як тарілка чи ложка.

Чому ніж із нержавіючої сталі кращий за керамічний ніж?

Якщо вам потрібен ніж для кухні, перед вами завжди виникатимуть питання: “А з якого вони матеріалу?, “Які його переваги?”, “Які є види?”. Звісно, їх легше оминути, але чи не краще присвятити 15 хв свого життя і переглянути особливості товару, щоб не прогадати при покупці? І так можна краще розрахувати бюджет на різні види ножів: 

 • Кухонний ніж з кераміки має тверде лезо і вимагає кращого догляду. Він не натирає шкіру долоні, стильно виглядає як із чорним, так і з білим лезом, ним зручно нарізати чи то овочі, чи то м’ясо. Проте для ножа треба спеціальне точило з напиленням цирконію, аби не пошкодити ріжучу кромку. Суттєвим недоліком таких ножів є те, що клинок із кераміки є досить крихкий і може не витримати при нарізанні твердих продуктів або при падінні. До того ж лезо швидше затуплюється у порівнянні з ножем із сталі.
 • Натомість ножі, виготовлені з нержавіючої сталі мають добавки з молібдену і ванадію. Через це вони міцні, стійкіші до речовин, які виділяють овочі чи фрукти. Ножі не ламаються при падінні, не іржавіють через кілька років після покупки. Вони довго зберігають гостроту леза і твердість, не потребують частої заточки. Крім того, сталь, збагачена азотом, безпечна для довкілля.

Які бувають ножі за технологією виробництва?

За технологією виробництва ножі теж вирізняються. 

Особливості кованих: 

 1. Сталь кованих клинків твердіша через вміст вуглецю, завдяки чому лезо довше залишається гострим. 
 2. Кований ніж має рівномірний баланс ваги через плавний перехід від леза до руків'я, щоб рука не зісковзувала при обробці їжі. 
 3. Через масивність вони краще справляються з нарізкою твердих продуктів.

  Специфіка штампованих:

 1. Штамповані ножі зручні в побуті, легші за ковані та  недорогі.
 2. Вони мають більшу стійкість до ударів чи подряпин.
 3. Штамповані не так втомлюють кисть руки, тому стають улюбленцями кухарів. 

Як вибрати якісний кухонний ніж?

Як можна спростити собі муки вибору ножа і врахувати всі деталі? Не вантажити себе описами і сформувати картинку універсального ножа за вісьмома критеріями.

За матеріалом нержавіючої сталі можна визначити якість леза, що впливає  на міцність, твердість, стійкість до корозії, здатність довше не затуплюватись. 

За вагою ножі нерівноцінні: штамповані легші, тому вони не так напружують кисть руки під час обробки продуктів, а ковані важчі та товщі за них. 

За кутом заточки варто вибирати ножі, які підходять під параметри гострого ножа, зокрема від 12 до 15 градусів. При такій похибці легше підібрати відповідне точило чи мусат для ріжучої кромки.

Форма і матеріал руків’я ножа впливає на зручність під час нарізки їжі. Від неї залежить, чи не буде ніж ковзати в руці, чи надійно зафіксоване лезо, чи гармонійно виглядатиме з лезом. Особливу увагу варто звернути на руків'я з дерева, еластомеру, які мають антибактеріальну обробку. 

З больстером та захисною п’яткою клинок виглядатиме цілісно та довершено. Вважають, що металеве потовщення має бути округлене задля балансу ножа, а п’ятка, аби не порізати пальці ріжучою кромкою. Вона ж і візуально видовжує руків'я та полегшує заточування леза.

Дизайн не тільки впливає на настрій під час нарізки їжі, а й показує підхід виробника до стилю виробів. Погодьтесь, що цікавіше розглядати клинок, різьблений узорами або руків'я з оздобою, ніж 1000 стандартних прикладів ножів.

Кольорове кодування за призначенням відповідає системі НАССР задля харчової безпеки на підприємствах, наприклад, червоний колір для обробки сирого м’яса. 

За країною і досвідом виробника можна визначити лідерів  у галузі. Є регіони, які славляться своєю історією виробництва ножових виробів  впродовж століть, як то Іспанія, Німеччина, Японія. Багаторічний досвід виробника окрім гарантії якості свідчить про експертний підхід, запатентовані розробки.

Чому не треба економити на покупці ножів?

Погодьтесь, що більшість людей хоче один кухонний ніж, який би підходив для нарізки майже всіх продуктів. Проте якщо мова про речі, з якими ви стикатиметесь щодня, то тут економія буде тільки в збиток. Мова прикладів це добре ілюструє:

 • клинок дешевого ножа може швидко затупитись і погано різати м’ясо, овочі, буде кришити хліб, що навряд чи викликатиме у вас радість при приготуванні їжі;
 • лезо буде окислюватися при нарізці яблук чи цибулі і залишатиме темні плями; сліди іржі з’являться вже за півроку постійного використання;
 • колір руків'я недорогого виробу за півроку чи рік вицвітає, фарба облущується, а в його щілинки забиваються рештки їжі, які стають середовищем для розмноження бактерій;
 • виріб з неякісної сталі даватиме присмак металу продуктам, тому сказати “смачного” тут язик не повернеться.

Ще досі думаєте про вигідну економію, коли можна вкласти гроші в ніж, що матиме гарантію 10 років? Як вважаєте, чи буде виправдане таке рішення через кілька місяців?

Як доглядати за кухонними ножами?

Догляд за кухонним ножем зазвичай залишається питанням другорядним, хоча він не може бути поза чергою: 

 • Придбайте інструмент для заточки, адже ножі зі сталі треба гострити раз на місяць або раз на півроку, що залежить від інтенсивності використання та твердості матеріалу. 
 • Періодично правте кромку леза мусатом. Не використовуйте мусати для ножів, які мають твердість від 60 одиниць за шкалою Роквелла, а лише спеціально призначені для штампованих та керамічних ножів. Крім того, при їх регулярному використанні не треба часто заточувати кромку леза. 
 • Зберігайте вироби у спеціальних колодах чи на магнітних тримачах, щоб леза ножів не контактували з металом. 
 • Спойлер: не мийте ножі в посудомийці. Це подовжить їх термін експлуатації та збереже зовнішній вигляд, особливо якщо руків’я зроблене з дерева або мікарти.
 • Насухо протирайте ніж серветкою паралельно до леза, а дерев'яну ручку змащуйте харчовою мінеральною олією.

Де купити якісні ножі?

Погодьтесь, що ви не зможете купити якісні ножі в магазині-дискаунтері чи мас-маркеті, бо там зовсім інша цінова політика і відповідний асортимент. Зате ви їх зможете придбати на сайті магазину Arcos, офіційного дистриб’ютора бренду в Україні. Продукцію Аркос використовують визнані професійні кухарі світу. В інтернет-магазині ножів Arcos є серії кованих і штампованих ножів не від випадкових виробників, а від компанії з 300-літньою історією.

Чому варто замовляти товари саме від Arcos?

 • Ви матимете 10 років гарантії на ножі, а також 2 роки гарантії на кухонні ґаджети в разі виробничого браку. 
 • Є великий шоу-рум у Києві, де купити кухонний ніж допоможуть професійний консультант та наглядна демонстрація виробів.
 • Наявний асортимент товарів з 19 серій та 20 видів ножів з різним цільовим призначенням. Якість підтверджена американським харчовим сертифікатом NCF.
 • У магазині є 2 способи покупки на будь-яку суму: через сайт або за вказаним телефоном у будні з 09 до 18-00. Крім того, можете оформити замовлення як зареєстрований покупець і стати учасником акцій і розіграшів.
 • Діє швидка доставка товару через Нову Пошту від 1 до 4 робочих днів або самовивіз із шоу-рума за домовленістю з менеджером. 
 • Передбачений вибір оплати покупки через фізичну чи юридичну особу, з передоплатою або післяплатою, готівкою кур'єру чи карткою будь-якого банку.


Якщо ви ще в сумнівах щодо покупки – зателефонуйте чи напишіть нам.  Менеджери проконсультують з питань вибору і залишиться тільки придбати вподобану модель ножа. 

Хіт продажів
11
в наявностi
340 грн.