0
0
0
 

Ковані ножі ARCOS OPERA (Аркос Опера)

Код товару: 228700
0
в наявностi
Ціна
6 186 грн.
Код товару: 226600
0
в наявностi
Ціна
2 098 грн.
Хіт продажів
Код товару: 226900
0
в наявностi
Ціна
1 668 грн.
Код товару: 229900
0
в наявностi
Ціна
2 196 грн.
Код товару: 226000
0
в наявностi
Ціна
1 995 грн.
Код товару: 225300
0
в наявностi
Ціна
2 860 грн.
Код товару: 225200
0
в наявностi
Ціна
2 805 грн.
Код товару: 225100
1
в наявностi
Ціна
2 225 грн.
-20%
Хіт продажів
Код товару: 225000
0
в наявностi
1 995 грн.
Ціна
1 596 грн.
-25%
Код товару: 224900
0
в наявностi
1 538 грн.
Ціна
1 154 грн.
Код товару: 225700
0
в наявностi
Ціна
1 186 грн.
Хіт продажів
Код товару: 226400
0
в наявностi
Ціна
1 910 грн.
Код товару: 226700
0
в наявностi
Ціна
1 811 грн.
Код товару: 226800
0
в наявностi
Ціна
2 004 грн.
Код товару: 225600
0
в наявностi
Ціна
1 208 грн.
Хіт продажів
Код товару: 225900
0
Ціна
1 627 грн.

ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО КУХОННІ НОЖІ ARCOS СЕРІЇ OPERA?

Які ножі входять в серію Аркос Opera?

До колекції увійшли такі професійні ножі: для обробки м’яса, ніж обвалювальний, ніж для зняття шкур, ніж філейний, а також шеф-ножі, японські ножі, ножі Сантоку, поварські ножі, ножі для овочів та фруктів, ножі для чищення овочів, ножі для нарізки, ножі для риби, ножі для салямі, ножі для хліба, ножі для хамону.


➤ Тип ножів Аркос Opera?

Ножі Arcos серії Opera виготовили методом гарячого кування з екологічно чистої нержавіючої сталі NITRUM. Вуглецеву сталь спочатку нагрівають, а потім кують, надаючи форму професійному ножу. Кухонні ножі згодом охолоджують азотом, термічно обробляють, шліфують і полірують. На кінцевому етапі вставляють рукоятку. Готові ковані ножі не мають небажаних зварних швів, склеєних або порожніх ділянок. Натомість ножам  виготовленим методом гарячого кування характерна висока механічна міцність, стійкість до поломок та окислень.

➤ Матеріал клинка (леза) ножів Аркос Opera?

Лезо ножів Аркос виготовляють із запатентованої сталі NITRUM, поєднуючи інноваційні матеріали для клинка кухонного ножа. Неперевершену гостроту леза створюють за технологією «шовковий край». Саме вона дозволила досягти в кінцевому рахунку ідеальної гостроти ножа і тривалої ріжучої здатності. Клинок зі сталі NITRUM зберігає привабливий зовнішній вигляд під час всього періоду експлуатації, йому характерна стійкість до корозії, довговічність у процесі постійного використання.


➤ Матеріал рукоятки (ручки) ножів Аркос серії Opera?

Рукоятку ножів виготовляють з пластичного поліоксиметилену та прикріплюють до хвостовика нержавіючими заклепками. Матеріал стійкий до ударів, кислот, хлору, миючих засобів, грибків та плісняви. Не потрапляють залишки їжі завдяки повній відсутності пустот. Рукоятка ножів Аркос пристосовується до форми руки, забезпечуючи повний комфорт для роботи. Зберігає свою цілісність і  привабливий зовнішній вигляд під час всього періоду використання.

➤ Упаковка ножів Аркос серії Opera?

Ножі серії Opera – подарункова упаковка.

➤ Яка твердість за шкалою Роквелла (HRC) ?

56 HRC

При виготовленні сталевих виробів контролюється безліч параметрів, один із найважливіших – твердість матеріалу. Її перевіряють за допомогою спеціального твердоміра, винайденого американцем Х.М. Роквеллом . Тестування проходить так: на лезо ножа розміщають металеву кульку, яку втискають, вимірюючи поглиблення що утворилося. Після закінчення процесу поглиблення, результати вимірюються в умовних одиницях та позначаються відповідно до англійської транскрипції HRC. Шкала твердомірів розбита в межах 20-67 одиниць.

➤ Тип заточки ножів Аркос серії Opera?

Ріжуча кромка заточується симетрично з двох сторін під однаковим кутом 12 градусів з кожної сторони.

 ➤ Чому варто купити кухонні ножі Arcos?

  • Arcos - один з найвідоміших виробників ножів у світі.
  • Висока якість за розумною ціною.
  • Ножі ARCOS не вимагають частої заміни, у результаті підвищується економічна ефективність інвентарю.
  • Arcos дає 10 років гарантії на виробничий брак.
  • Пропонуємо асортимент товарів з унікальним дизайном для різного призначення: кухонні поварські ножі, ніж для м’яса, ніж для обробки м’яса, ніж для зняття шкур, ніж філейний, ніж тесак, шеф-ножі, японські ножі, ножі Сантоку, ножі для овочів та фруктів, ножі для чищення овочів, ножі для нарізки, ножі для риби, ножі для суші, ножі для хліба, ножі для томатів, ножі кондитерські, ножі для хамону, ножі для сиру, ножі для масла, ножі для шаурми, ножі карбовочні, устричні ножі, ножі HACCP.
  • Твердість леза і міцність краю ножів Arcos перевищують середні по галузі значення. Тривала гострота ножа і його зносостійкість забезпечується через твердість сталі, тому потреба в заточенні виникає рідше.
  • Сталь Nitrum, завдяки удосконаленій мікроструктурі, підвищує стійкість до корозії.
  • Технологія виготовлення стали Nitrum екологічна і безпечна для навколишнього середовища.

➤ Де купити кухонні ножі серії Opera Arcos?

Купити Аркос ножі серії Опера можна в нашому офіційному інтернет-магазині ножів arcos.com.ua. Ми з радістю допоможемо обрати та  купити ніж.  Доставка замовлення без затримки по Україні відбувається кур’єрською службою Нова Пошта: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Черкаси, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтава, Маріуполь, Луцьк, Рівне, Суми, Полтава, Житомир, Ужгород, Кропивницький, Миколаїв, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Чернігів та по областях.


Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
718 грн.
Хіт продажів
2
в наявностi
125 грн.
Хіт продажів
1
в наявностi
219 грн.