0
0
0
 

Мусати ARCOS

Код товару: 278514
1
в наявностi
Ціна
1 364 грн.
Код товару: 278512
2
в наявностi
Ціна
1 364 грн.
Код товару: 278510
1
в наявностi
Ціна
1 364 грн.
Хіт продажів
Код товару: 278310ВП
1
в наявностi
Ціна
1 507 грн.
Код товару: 279202
0
в наявностi
Ціна
2 660 грн.
Код товару: 279200
1
в наявностi
Ціна
2 436 грн.
Код товару: 278400
1
в наявностi
Ціна
648 грн.
Код товару: 278200
1
в наявностi
Ціна
894 грн.
Хіт продажів
Код товару: 782100
0
в наявностi
Ціна
396 грн.
Код товару: 279010
2
в наявностi
Ціна
1 894 грн.
Код товару: 278515
1
Ціна
1 364 грн.
Код товару: 278513
1
Ціна
1 364 грн.
Код товару: 278511
1
Ціна
1 364 грн.
Код товару: 279400
6
Ціна
1 105 грн.
Код товару: 278100
11
Ціна
483 грн.

Мусат «Аркос» — професійне обладнання для ідеально гострих ножів

Регулярне використання ножів вдома або на кухні ресторану призводить до зниження їхньої гостроти. Тому дуже важливо своєчасно заточувати кухонне приладдя. З цим господиням та досвідченим шеф-кухарям допомагає професійний мусат для ножа.

Використовуйте модель від Arcos один раз на три або чотири місяці — з ним висока якість ножів гарантована. Мусат для заточки не тільки додає лезу гостроти, але й коригує будь-які вади робочої частини ножа.

Які види мусатів купують в Україні?

Конструкція проста: вона нагадує напилок з ручкою та стрижнем. Їх відділяє спеціальна захисна перегородка, яка запобігає попаданню пальців між стрижнем та лезом, — так використання моделі є безпечним для користувача.

Сьогодні можна купити мусат для заточки ножів наступних видів:

 • мусат керамічний;
 • прилад для заточування ножів зі змішаних матеріалів (алюміній та кераміка)
 • мусат сталевий;
 • мусат з алмазним покриттям.

Якщо ви вирішили купити мусат для ножів з алмазним напиленням, то ним можна швидко та легко виправити усі вади леза, а також забезпечити правильний догляд за кухонними ножами. Алмазна крихта на сталевій основі гарантує довговічність ріжучого краю.

Кожна модель відрізняється формами. Вони можуть бути:

 • круглою додає оригінальному мусату легкості та зручності;
 • пласкою з гранями, якщо купити мусат в Україні подібної форми, заточування ножів буде якісним завдяки кращому контакту леза зі стрижнем;
 • з чотирма гранями, такий виріб швидко та легко допоможе заточити будь-який ніж.

Купуйте мусат Аркос з професійної колекції — в наявності є різноманітні моделі для підтримки гостроти ваших ножів.

Купуємо мусат в Києві: методики й безпека використання

Купити мусат — дуже гарна ідея, тому що коригувати лезо ножів за його допомогою дуже легко.

Існує два способи заточення — з упором на тверду поверхню та тримаючи нож в руках. Якщо ви обрали перший варіант, то дотримуйтесь наступних правил:

 • Проводьте лезо від краю стрижня мусату до ручки, витримуючи кут десь у 30°. Доцільно використовувати обидва боки стрижня.
 • Розташуйте приладдя паралельно підлозі чи іншої горизонтальної площини під час коригування гостроти ножа. Також можна встановити кухонний інструмент вертикально, маючи упор у тверду поверхню.
 • Робіть плавні рухи професійним мусатом. Ніж краще загостриться, якщо проводити ним п’ять разів по кухонному приладдю з кожного боку.
 • Усуньте крихти з поверхні приладдя, завершивши догляд за кухонними ножами за допомогою мусату для заточування. Так ви забезпечите точність та гостроту ножів у майбутньому.

Якщо ви вирішили тримати мусат «Аркос» просто у руці, проводьте ніж у напрямку від ручки до кінчика стрижня кілька разів, при цьому використовуйте обидва боки приладу. Подібна методика також забезпечує якість заточування ножів.

Чому варто купити мусат в Україні через сайт arcos.com.ua?

Наш спеціалізований онлайн-ресурс пропонує своїм клієнтам кращі товари для кухні. У нас можливо замовити мусати Arcos та інші прилади для заточування, якісні ножі та топірці — в асортименті дуже багато корисних кулінарних інструментів.

Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
718 грн.
Хіт продажів
2
в наявностi
125 грн.
Хіт продажів
1
в наявностi
219 грн.
Запитання та вiдповiдi
Мусат - це інструмент, що нагадує напилок із ручкою та стрижнем, який використовується для заточування та коригування лез кухонних ножів. Його слід застосовувати регулярно для підтримки гостроти та якості ножів.

Arcos пропонує різні види мусатів, включно з керамічними, зі змішаних матеріалів (алюміній і кераміка), сталевими та з алмазним покриттям. Кожен тип мусата підходить для різних типів ножів і вподобань користувача.

Мусат з алмазним покриттям дає змогу швидко й ефективно виправити всі вади леза ножа. Вони підходять для заточування ножів з більш твердими лезами і забезпечують високу точність заточування.