0
0
0
 

Сковороди ARCOS

Код товару: 718500
0
в наявностi
Ціна
2 566 грн.
Код товару: 714500
0
в наявностi
Ціна
2 013 грн.
Код товару: 718300
0
в наявностi
Ціна
2 013 грн.
Код товару: 714300
0
в наявностi
Ціна
1 599 грн.
Код товару: 714100
0
в наявностi
Ціна
1 224 грн.

Купити сковороду для приготування їжі

На кухні може використовуватися різний посуд. Головну роль зазвичай відіграє сковорода. Вона застосовується для тушкування, смаження та запікання. Існує величезна кількість різновидів подібного посуду, орієнтованих на розв'язання певних кулінарних завдань. Великий асортимент сковорід зібраний в інтернет-магазині ARCOS. На нашому сайті можна купити великі та малі сковорідки з різним діаметром і типом ручки. Усі моделі мають прийнятні ціни, а регулярні акції та розпродажі гарантують ще більшу економію.

Сучасні матеріали та технології в сковородах

Сковороди виготовляються з різних матеріалів. Вони відповідають високим вимогам, повністю безпечні та розраховані на безліч циклів використання. На нашому сайті представлений посуд із литого та кованого алюмінію, нержавіючої сталі. Для запобігання прилипанню та підвищенню якості приготування метали вкриваються спеціальними антипригарними покриттями.

Сковороди з литого алюмінію представлені колекцією Thera. У серії зібрані моделі діаметром 16—30 см. Вони підходять для всіх різновидів плит. Як антипригарна система використовується власний винахід виробника Eclipse. Покриття розраховане на інтенсивну експлуатацію, має високу стійкість до подряпин.

Серія Samoa пропонує сковороди з кованого алюмінію. Їхня конструкція має підвищену жорсткість. Ручки доповнені металевими заклепками з «холодним ефектом». Це означає, що при нагріванні посуду вони залишаються холодними та виключають вірогідність отримання опіку.

Хочете купити сковороду в Україні з нержавіючої сталі? Відповідні моделі представлені в лінійці Forza. Посуд має посилене дно, здатний впоратися з нагріванням до високих температур.

Також каталог нашого магазину включає сковороди Kaula. Вони вироблені з кованого алюмінію. Відмінність від серії Samoa полягає в наявності титанового покриття. У такому посуді можна сміливо готувати з використанням металевих лопаток.

Різновиди сковорід для приготування їжі

Стандартна сковорода має рівне дно. Якщо треба смажити продукти у великій кількості жиру, слід придивитися до глибоких моделей. Також вони зручні для тривалого тушкування.

Сковорідка-гриль виділяється формою у вигляді прямокутника та ребристою структурою дна. Вона використовується виключно для смаження.

За призначенням сковорідки класифікуються на моделі для:

  • оладок;
  • млинців;
  • вафель;
  • риби;
  • равликів тощо.

Компанія ARCOS виконує доставку максимально швидко. Забрати замовлення можна в зручному відділенні поштової служби. Склад інтернет-магазину розташований у Києві. На його базі працює пункт самовивезення.

Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
743 грн.
Хіт продажів
2
в наявностi
130 грн.
-15%
4
в наявностi
1 017 грн.864 грн.
1
в наявностi
227 грн.
-15%
Хіт продажів
6
227 грн.193 грн.
-15%
18
в наявностi
511 грн.434 грн.
-15%
15
в наявностi
1 180 грн.1 003 грн.
Запитання та вiдповiдi
Arcos пропонує сковорідки із серій, таких як Forza, Kaula, Samoa і Thera. Сковороди виготовлені з різних матеріалів, включно з алюмінієм і нержавіючою сталлю, і мають антипригарне покриття.

Сковороди Arcos підходять для різних типів плит, включно з газовими, електричними та індукційними плитами. Деякі моделі також підходять для використання в духовці.

Сковороди Arcos легко чистяться і підходять для миття в посудомийній машині. Для збереження антипригарних властивостей рекомендується уникати використання абразивних засобів для чищення та гострих предметів під час готування.