0
0
0
 

Сотейники ARCOS

Каталог сотейників: різноманітність моделей і брендів

Сотейники вдало поєднують у собі можливості каструлі та сковороди. Вони виділяються універсальністю: підходять для смаження, варіння, тушкування, пасерування. Від класичної сковороди сотейники відрізняються високими стінками, від каструлі — довгою ручкою та товстими стінками. Інтернет-магазин ARCOS підготував широкий асортимент сотейників. Кожна модель має доступну вартість, офіційну гарантію та високу якість, підтверджену сертифікатами.

Нові технології у виробництві сотейників

Посуд ARCOS виготовляється з кованого алюмінію, нержавіючої сталі. Обидва матеріали відрізняються довговічністю, мають досить невелику вагу. Алюмінієві моделі швидше нагріваються, нержавіючі оптимальні, коли сотейники замовляються не лише для приготування, але й тривалого зберігання готових страв. Для захисту від корозії використовується нікель, хром. Ці матеріали також підвищують стійкість посуду до подряпин і корозій, надають поверхні впізнаваний блиск.

Обов'язковим атрибутом якісного сотейника є товсте дно. Воно може мати різну конструкцію:

  1. Капсульне. Внутрішній шар складається з алюмінію, зовнішні — з нержавіючої сталі. З'єднання куль між собою виконується шляхом спресування. У деяких моделях кількість шарів може бути збільшена до 4—6.
  2. Вплавлене. З'єднання куль здійснюється методом плавлення. Технологія дозволяє уникнути повітряних прошарків.

Усі сотейники, які можна купити на нашому сайті, можна застосовувати з усіма різновидами плит: керамічні, електричні, газові. Якщо планується використовувати посуд для запікання в духовці, слід звернути увагу на вироби з металевою або знімною ручкою. Цікавим варіантом виглядають моделі з ручкою з металу та знімними силіконовими накладками.

Інтернет-магазин ARCOS пропонує купити сотейники з кришками або без них. Вони виготовляються зі скла або металу.

Сотейники випускаються в різних об'ємах. Вибір залежить від розміру конфорки, кількості їжі, яка готуватиметься за один раз. Найбільший попит мають моделі об'ємом 1—3 л.

Для запобігання пригорання сотейники доповнюються відповідним покриттям. При виробництві посуду використовується антипригарна система QuanTanium. Вона стійка до високих температур, не містить шкідливих компонентів і не вступає в реакцію з продуктами.

Найкращі пропозиції та акції на сотейники

Інтернет-магазин ARCOS дозволяє купити сотейники за доступними цінами з доставкою по Києву або до інших міст. Заощаджувати допомагають регулярні акції та знижки. Відправлення по Україні виконується «Новою Поштою». У середньому від моменту підтвердження заявки до отримання товару в поштовому відділенні проходить 3—4 дні. У Києві забрати посуд можна в пункті самовивезення.

Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
743 грн.
Хіт продажів
2
в наявностi
130 грн.
1
в наявностi
227 грн.
Хіт продажів
6
в наявностi
227 грн.
Запитання та вiдповiдi
Сотейники Arcos поєднують у собі функції каструлі та сковороди, ідеально підходять для смаження, варіння, тушкування та пасерування. Вони вирізняються високими стінками, довгою ручкою і товстими стінками.

Сотейники Arcos виготовлені з кованого алюмінію та неіржавкої сталі, що забезпечує їхню довговічність і легкість. Також застосовуються технології антипригарного покриття для запобігання пригорання.

Вибір сотейника залежить від розміру конфорки та кількості їжі. Моделі з об'ємом 1-3 літри користуються найбільшим попитом. Також варто звернути увагу на сумісність із типом вашої плити.