0
0
0
 

Сковороди ВОК ARCOS

Код товару: 715500
0
в наявностi
Ціна
2 052 грн.

Сковорода WOK — ідеальний вибір для азійської кухні

Сковорода ВОК у класичному розумінні має вигляд казана з тонкими стінами, опуклим дном і конічною формою. Подібна конструкція сприяє рівномірному нагріванню та швидкому приготуванню. Сучасні сковороди WOK адаптовані для приготування на індукційних, склокерамічних, електричних і газових плитах завдяки плоскому дну.

Інтернет-магазин ARCOS пропонує купити сковороду ВОК в Україні за вигідною ціною в популярних розмірах. На всю продукцію поширюється 3-річна гарантія виробника. Для швидкого підбору товару в каталозі нашого сайту передбачені фільтри за основними характеристиками. Кожна модель містить детальний опис параметрів, відгуки покупців і фотографії.

Популярні серії сковорід ВОК

Магазин ARCOS здійснює продаж посуду однойменного бренду. Серед новинок сковорід ВОК виділяється лінійка Kaula. Вона містить вироби з кованого алюмінію, який здатний упоратися навіть із високоінтенсивною експлуатацією. Наявність титанового покриття зменшує вірогідність появи подряпин, а антипригарне покриття запобігає прилипанню. Сковороди WOK Kaula повністю виправдовують свою ціну, дозволяють утілювати будь-які кулінарні рецепти в реальність.

Загальні переваги всіх серій сковорід ВОК, які за вигідною ціною можна замовити на нашому сайті зі швидкою доставкою по Україні:

  1. Універсальність. Посуд підходить для тушкування, смаження овочів і м'яса.
  2. Збереження харчових характеристик. WOK не вимагає багато олії для приготування, постійне перемішування продуктів мінімізує вбирання жиру. Короткочасна обробка зберігає значну частину поживних речовин.
  3. Зручність. Високі стінки запобігають висипанню інгредієнтів за активного перемішування.

У магазині ARCOS доступні для придбання сковороди ВОК різного розміру. Можна без зусиль підібрати модель, яка ідеально підійде до конкретної плити.

Вибір сковорідок WOK: основні критерії

Одним із ключових параметрів вибору є матеріал виконання. Більшість моделей подібного кухонного начиння виготовляються з алюмінію та нержавіючої сталі. Обидва метали розраховані на тривалий термін служби.

Інші характеристики, які слід урахувати:

  1. Дно. Посуд із плоским дном підходить під усі основні варильні поверхні. При придбанні традиційних виробів з опуклим дном знадобиться спеціальна підставка. Вони використовуються тільки на газових плитах і відкритому вогні.
  2. Діаметр. Визначає кількість порцій, які можна приготувати за раз. Оптимальним вважається розмір у межах 25—80 см.
  3. Ручка. Сковорідки WOK випускаються з двома короткими або одним довгим руків'ям. Деякі моделі мають знімну ручку, що спрощує зберігання.
  4. Комплектація. Вона може містити кришку, решітку для відціджування олії або готування на пару.

Якщо потрібна консультація з вибору сковорідки ВОК, скористайтеся допомогою фахівців нашого онлайн-магазину. У нас можна купити сковороду ВОК у Києві для себе, на подарунок або для закладу громадського харчування.

Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
743 грн.
Хіт продажів
2
в наявностi
130 грн.
-15%
4
в наявностi
1 017 грн.864 грн.
1
в наявностi
227 грн.
-15%
Хіт продажів
6
227 грн.193 грн.
-15%
18
в наявностi
511 грн.434 грн.
-15%
15
в наявностi
1 180 грн.1 003 грн.
Запитання та вiдповiдi
Сковороди WOK Arcos вирізняються унікальною конструкцією, що сприяє рівномірному нагріву і швидкому приготуванню. Вони адаптовані для різних типів плит, включно з індукційними та газовими.

Сковороди WOK Arcos виготовляються з кованого алюмінію з титановим покриттям, забезпечуючи довговічність і запобігаючи прилипанню продуктів.

Сковороди WOK ідеальні для смаження, тушкування та швидкого приготування, зберігаючи поживні речовини та смак продуктів. Вони зручні у використанні завдяки високим стінкам, що запобігають висипанню інгредієнтів.