0
0
0

Ковані ножі ARCOS MANHATTAN (Аркос Манхеттен)

Код товару: 162600
2
в наявностi
Ціна
1 597 грн.
Хіт продажів
Код товару: 160400
1
в наявностi
Ціна
1 779 грн.
Хіт продажів
Код товару: 160100
1
в наявностi
Ціна
1 208 грн.
Код товару: 162300
1
в наявностi
Ціна
2 182 грн.
Код товару: 161900
2
в наявностi
Ціна
1 971 грн.
Хіт продажів
Код товару: 162000
2
в наявностi
Ціна
1 265 грн.
Хіт продажів
Код товару: 161100
1
в наявностi
Ціна
1 335 грн.
Код товару: 163400
0
в наявностi
Ціна
11 518 грн.
Хіт продажів

Ковані ножі серії Manhattan

Одним з прикладів вдалого поєднання майстерності, досвіду і технологічних нововведень є серія професійних кованих ножів Manhattan.

Клинки ножів цієї серії виготовлені з нержавіючої сталі NITRUM, що є ексклюзивним матеріалом бренду Arcos. Склад сталі характеризується високим вмістом азоту, що покращує її антикорозійні характеристики і робить її міцнішою порівняно з аналогами. Леза ножів Manhattan обробляються за спеціальною технологією – "шовковий край" завдяки якій досягається ідеальна гострота ножа і тривала ріжуча здатність.

Рукоятки професійних ножів виготовляються з поліоксиметилену - міцного полімерного матеріалу, який прикріплюють до хвостовика нержавіючими заклепками, що міцно сполучають рукоятку і клинок в єдине ціле. Завдяки міцному сполученню і повній відсутності пустот в ручку не потрапляють залишки їжі та не утворюється пліснява. Рукоятка ножів Аркос зберігає свою цілісність і  привабливий зовнішній вигляд під час всього періоду використання.


        

         

≡ ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО ПРОФЕСІЙНІ НОЖІ ARCOS СЕРІЇ MANHATTAN?

  Які ножі входять в професійну серію Аркос Manhattan?

До колекції увійшли професійні ножі м’ясника: для обробки м’яса, ніж обвалювальний, ніж філейний, а також шеф-ножі, японські ножі, ножі Кіріцуке, ножі для овочів та фруктів, ножі для чищення овочів, ножі для нарізки, ножі для томатів, ножі для риби, ножі для хліба, ножі для хамону.


  Тип ножів Аркос Manhattan?

Ножі Arcos серії Манхетен виготовили методом гарячого кування з нержавіючої сталі NITRUM. Вуглецеву сталь спочатку нагрівають, а потім кують, надаючи форму професійному ножу. Кухонні ножі згодом охолоджують азотом, термічно обробляють, шліфують і полірують. На кінцевому етапі вставляють рукоятку. Готові ковані ножі не мають небажаних зварних швів, склеєних або порожніх ділянок. Натомість ножам  виготовленим методом гарячого кування характерна висока механічна міцність, стійкість до поломок та окислень.

   Матеріал клинка (леза) ножів Аркос Manhattan?

Лезо ножів Аркос виготовляють із запатентованої сталі NITRUM, поєднуючи інноваційні матеріали для клинка кухонного ножа. Неперевершену гостроту леза створюють за технологією «шовковий край». Саме вона дозволила досягти в кінцевому рахунку ідеальної гостроти ножа і тривалої ріжучої здатності. Клинок зі сталі NITRUM зберігає привабливий зовнішній вигляд під час всього періоду експлуатації, йому характерна стійкість до корозії, довговічність у процесі постійного використання.

Матеріал рукоятки (ручки) ножів Аркос серії Manhattan?

Рукоятку ножів виготовляють з пластичного поліоксиметилену та прикріплюють до хвостовика нержавіючими заклепками. Матеріал стійкий до ударів, кислот, хлору, миючих засобів, грибків та плісняви. Не потрапляють залишки їжі завдяки повній відсутності пустот. Рукоятка ножів Аркос пристосовується до форми руки, забезпечуючи повний комфорт для роботи. Зберігає свою цілісність і  привабливий зовнішній вигляд під час всього періоду використання.


  Упаковка ножів Аркос серії Manhattan?

Ножі серії Manhattan – подарункова упаковка.

  Яка твердість за шкалою Роквелла (HRC) ?

56 HRC

При виготовленні сталевих виробів контролюється безліч параметрів, один із найважливіших – твердість матеріалу. Її перевіряють за допомогою спеціального твердоміра, винайденого американцем Х.М. Роквеллом . Тестування проходить так: на лезо ножа розміщають металеву кульку, яку втискають, вимірюючи поглиблення що утворилося. Після закінчення процесу поглиблення, результати вимірюються в умовних одиницях та позначаються відповідно до англійської транскрипції HRC. Шкала твердомірів розбита в межах 20-67 одиниць.

Тип заточки ножів Аркос серії Manhattan?

Ріжуча кромка заточується симетрично з двох сторін під однаковим кутом 12 градусів з кожної сторони.

  Чому варто купити кухонні ножі Arcos?

  • Arcos - один з найвідоміших виробників ножів у світі.
  • Висока якість за розумною ціною.
  • Ножі ARCOS не вимагають частої заміни, у результаті підвищується економічна ефективність інвентарю.
  • Arcos дає 10 років гарантії на виробничий брак.
  • Пропонуємо асортимент товарів з унікальним дизайном для різного призначення: кухонні поварські ножі, ніж для м’яса, ніж для обробки м’яса, ніж для зняття шкур, ніж філейний, ніж тесак, шеф-ножі, японські ножі, ножі Сантоку, ножі для овочів та фруктів, ножі для чищення овочів, ножі для нарізки, ножі для риби, ножі для суші, ножі для хліба, ножі для томатів, ножі кондитерські, ножі для хамону, ножі для сиру, ножі для масла, ножі для шаурми, ножі карбовочні, устричні ножі, ножі HACCP.
  • Твердість леза і міцність краю ножів Arcos перевищують середні по галузі значення. Тривала гострота ножа і його зносостійкість забезпечується через твердість сталі, тому потреба в заточенні виникає рідше.
  • Сталь Nitrum, завдяки удосконаленій мікроструктурі, підвищує стійкість до корозії.
  • Технологія виготовлення стали Nitrum екологічна і безпечна для навколишнього середовища.

  Де купити кухонні ножі серії Manhattan Arcos?

Купити Аркос ножі серії Манхеттен можна в нашому офіційному інтернет-магазині ножів arcos.com.ua. Ми з радістю допоможемо обрати та  купити ніж.  Доставка замовлення без затримки по Україні відбувається кур’єрською службою Нова Пошта: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Черкаси, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтава, Маріуполь, Луцьк, Рівне, Суми, Полтава, Житомир, Ужгород, Кропивницький, Миколаїв, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Чернігів та по областях.

 

 


Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
654 грн.
11
в наявностi
448 грн.
Хіт продажів
1
в наявностi
219 грн.