0
0
0
 

Кухонні щипці ARCOS

Хіт продажів
Код товару: 605000
1
в наявностi
Ціна
409 грн.
Код товару: 606300
2
в наявностi
Ціна
429 грн.
Новинка
Код товару: 606500
0
в наявностi
Ціна
383 грн.
Код товару: 606200
0
Ціна
501 грн.

Щипці кухонні: необхідний інструмент для кожного кулінара

Кухонні щипці — спеціальний інструмент, призначений для перевертання продуктів під час смаження, виймання з гарячої води. Вони підходять як для професійного використання, так і для домашньої кухні. Інтернет-магазин ARCOS пропонує купити кухонні щипці за доступною ціною та зі швидкою доставкою практично до будь-якого населеного пункту України. Асортимент представлений якісними та довговічними інструментами, що роблять процес приготування страв комфортнішим.

Кухонні щипці для різних кулінарних завдань

Щипці для кухні відрізняються за формою та конструкцією, адаптовані під розв’язання конкретних завдань.

За призначенням вони поділяються на такі категорії:

  1. Для риби. Мають вигляд великого пінцета. Дозволяють витягати з риби навіть найдрібніші кістки.
  2. Для лобстерів і крабів. Призначені для розколювання панцирів, клішень і хвостиків.
  3. Для хамону. Містять бічні кільця для швидкого та легкого нарізання окосту, хамону.
  4. Для гриля. Мають довгі ручки, щоб можна було зручно та безпечно перевертати м'ясо, яке готується на відкритому вогні. Містять пластикові або дерев'яні накладки, що захищають від опіків.
  5. Для спагеті. Відрізняються наявністю зубчастих елементів. Такі кухонні щипці спрощують розкладання спагеті по тарілках.
  6. Для льоду. Найчастіше мають компактні розміри. Для надійного захоплення льоду на краях передбачаються щербини.

Виготовляються кухонні щипці переважно з нержавіючої сталі. Матеріал відрізняється довговічністю, не боїться вологи, високих температур, легко миється. Для покращення корозійної стійкості щипці кухонні ARCOS мають підвищений вміст хрому. Усі представлені в каталозі кухонні аксесуари виділяються ергономічною формою, завдяки чому вони зручні в роботі.

Придбання щипців для кухні в Києві: найкращі пропозиції

Інтернет-магазин ARCOS пропонує замовити кухонні щипці за прийнятною ціною із самовивезенням у Києві та доставкою до інших міст України. Відправлення здійснюється впродовж 1—-2 днів після підтвердження замовлення. Оплата приймається різними способами. Покупець обирає для себе найкращий варіант — переказ із банківської картки, післяплата. Наш інтернет-магазин приймає замовлення від приватних і юридичних осіб. На сайті немає мінімальної суми, тому можна здійснити придбання будь-якої позиції без обмежень.

На всі щипці кухонні є сертифікати якості. На інструменти для кухні поширюється гарантія. Для отримання додаткової інформації звертайтеся до фахівців інтернет-магазину. Консультації надаються за телефоном, через електронну пошту, а також популярні месенджери. Створювати гастрономічні шедеври набагато простіше, якщо мати надійні кухонні аксесуари!

Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
718 грн.
Хіт продажів
2
в наявностi
125 грн.
Хіт продажів
1
в наявностi
219 грн.
Запитання та вiдповiдi
Arcos пропонує різноманітні кухонні щипці, включно зі щипцями для риби, лобстерів, хамона, гриля, спагеті та льоду. Їх відрізняє різна форма і конструкція для вирішення специфічних кулінарних завдань.

Кухонні щипці Arcos виготовлені переважно з нержавіючої сталі з підвищеним вмістом хрому, що забезпечує довговічність і корозійну стійкість.

Кожен тип кухонних щипців від Arcos має унікальну форму і призначений для певних завдань. Наприклад, щипці для риби призначені для вилучення кісток, а щипці для гриля - для перевертання м'яса на відкритому вогні.