0
0
0
 

Ножі ARCOS DUO PRO (Аркос Дуо ПРО)

Новинка
Код товару: 201500
0
в наявностi
Ціна
674 грн.
Новинка
Новинка
Код товару: 201100
0
в наявностi
Ціна
667 грн.

DUO PRO - лінійка професійних ножів для обробних цехів та виробництв

Лінійка професійних ножів, призначених для скотобоєн та обробних цехів. Має два типа леза: стандартне, або скошене, а також два варіанти жорсткості: жорстку та напівжорстку. Серія ножів Arcos DUO PRO ідеально підійде для професійного використання.


≡ ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО ОБВАЛЮВАЛЬНІ НОЖІ АРКОС ДУО ПРО?

➤ Які ножі входять в професійну серію Аркос DUO PRO?

До колекції увійшли обвалювальні ножі з довжиною леза 130 та 150 мм.

➤ Як доглядати за кухонними ножами Аркос?

 • Мийте кухонні ножі відразу після використання.
 • Після експлуатації протирайте насухо кухонні ножі м'якою тканиною.
 • Рекомендуємо нарізати на дерев'яній або пластиковій дошці.
 • По можливості ножі для кухні мийте вручну.
 • Для заточки ножів регулярно правте кухонні ножі за допомогою мусатів Arcos.
 • Зберігайте кухонні ножі в сухому, недоступному для дітей місці.

➤ Тип ножів Аркос DUO PRO?

Ножі Arcos серії DUO PRO виготовлені з нержавіючої сталі Nitrum методом штампування. Склад сталі наближений до кованих ножів. Додаткова обробка холодом Ice Plus, завдяки чому лезо набуває ще більшої твердості. Якість сплаву дозволяє виготовляти ножі з тоншою кромкою.

➤ Матеріал клинка (леза) ножів Аркос DUO PRO?

Леза ножів Аркос виробляються із запатентованої сталі NITRUM, поєднуючи інноваційні матеріали для клинка кухонного ножа. Стійкі до корозії, довговічні із збереженням ріжучої кромки, зберігають презентабельний зовнішній вигляд під час всього періоду експлуатації. 

➤ Матеріал рукоятки (ручкиножів Аркос DUO PRO?

Суцільнолита рукоятка ножів виготовляється з поліпропілену та прикріплена до хвостовика ножа за допомогою прямої інжекції, утворюючи міцне та нероз'ємне сполучення. Додатково рукоятка покрита шаром еластомеру для комфорту та максимального зчеплення. Антибактеріальне покриттяBaktiproof Silver не вбирає вологу, стійке до перепадів температури і кислої середи.

➤ Упаковка ножів Аркос DUO PRO?

Ножі серії DUO PRO упаковано в блістер.

➤ Яка твердість за шкалою Роквелла (HRC)?

56 HRC

При виготовленні сталевих виробів контролюється безліч параметрів, один із найважливіших – твердість матеріалу. Її перевіряють за допомогою спеціального твердоміра, винайденого американцем Х.М. Роквеллом і названого в його честь. Тестування проходить так: на лезо ножа розміщають металеву кульку, яку втискають, вимірюючи поглиблення, що утворилося. Після закінчення процесу поглиблення, результати вимірюються в умовних одиницях та позначаються відповідно до англійської транскрипції HRC. Шкала твердомірів розбита в межах 20-67 одиниць.

➤ Чому варто купити кухонні ножі Arcos?

 • Arcos - один з найвідоміших виробників ножів у світі.
 • Висока якість за розумною ціною.
 • Arcos дає 10 років гарантії на виробничий брак.
 • Ножі ARCOS не вимагають частої заміни, у результаті підвищується економічна ефективність інвентарю.
 • Пропонуємо асортимент товарів з унікальним дизайном для різного призначення: кухонні поварські ножі, ніж для м’яса, ніж для обробки м’яса, ніж для зняття шкур, ніж філейний, ніж тесак, шеф-ножі, японські ножі, ножі Сантоку, ножі для овочів та фруктів, ножі для чищення овочів, ножі для нарізки, ножі для риби, ножі для суші, ножі для хліба, ножі для томатів, ножі кондитерські, ножі для хамону, ножі для сиру, ножі для масла, ножі для шаурми, ножі карбовочні, устричні ножі, ножі HACCP.
 • Твердість леза і міцність краю ножів Arcos перевищують середні по галузі значення. Тривала гострота ножа і його зносостійкість забезпечується через твердість сталі, тому потреба в заточенні виникає рідше.
 • Сталь Nitrum, завдяки удосконаленій мікроструктурі, підвищує стійкість до корозії.
 • Технологія виготовлення стали Nitrum екологічна і безпечна для навколишнього середовища.

➤ Де купити кухонні ножі серії Arcos B-Line?

Купити Аркос ножі серії B-Line можна в нашому офіційному інтернет-магазині ножів arcos.com.ua. Ми з радістю допоможемо обрати та  купити ніж.  Доставка замовлення без затримки по Україні відбувається кур’єрською службою Нова Пошта: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Черкаси, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтава, Маріуполь, Луцьк, Рівне, Суми, Полтава, Житомир, Ужгород, Кропивницький, Миколаїв, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Чернігів та по областях.

Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
718 грн.
11
в наявностi
483 грн.
Хіт продажів
2
в наявностi
125 грн.
Хіт продажів
1
в наявностi
219 грн.