0
0
0
 

Ковані ножі ARCOS BROOKLYN (Аркос Бруклін)

Хіт продажів
Код товару: 194000
1
в наявностi
Ціна
7 771 грн.
Хіт продажів
Код товару: 191623
1
в наявностi
Ціна
2 801 грн.
Код товару: 191423
1
в наявностi
Ціна
2 209 грн.
Код товару: 190823
0
в наявностi
Ціна
3 568 грн.
Код товару: 190623
3
в наявностi
Ціна
2 944 грн.
-20%
Хіт продажів
Код товару: 190423
0
в наявностi
2 495 грн.
Ціна
1 995 грн.
Код товару: 192623
2
в наявностi
Ціна
2 291 грн.
Хіт продажів
Код товару: 190123
1
в наявностi
Ціна
1 782 грн.
Хіт продажів
Код товару: 191323
1
в наявностi
Ціна
2 495 грн.
Код товару: 192023
2
в наявностi
Ціна
1 845 грн.
Код товару: 191123
2
в наявностi
Ціна
1 926 грн.
Хіт продажів
Новинка

Ковані ножі серії Brooklyn

Оригінальний та досконалий дизайн кованих ножів серії Arcos Brooklyn підкорив серця найвимогливіших шеф-кухарів не тільки України, але і всього світу. Кухонні ножі серії Brooklyn надихнуть та заохотять створити страви різної складності, завдяки приємній на дотик блакитній ручці та довершеному дизайну леза. Серію ножів Arcos Brooklyn розробили для професійного та домашнього використання.

Відео взято з ютюб-каналу Бест Китчен

Відео взято з ютюб-каналу Бест Китчен

ЧАСТІ ПИТАННЯ ПРО КУХОННІ НОЖІ АРКОС БРУКЛІН?

Які ножі входять в професійну серію Аркос Brooklyn?

До колекції увійшли такі професійні ножі: для обробки м’яса, ніж обвалювальний, ніж філейний, а також шеф-ножі, японські ножі, ножі Кіріцуке, ножі для овочів та фруктів, ножі для чищення овочів, ножі для нарізки, ножі для томатів, ножі для риби, ножі для хліба, ножі для хамону.


➤ Тип ножів Аркос Brooklyn?

Ножі Arcos серії Brooklyn виготовили методом гарячого кування з екологічно чистої нержавіючої сталі NITRUM. Вуглецеву сталь спочатку нагрівають, а потім кують, надаючи форму професійному ножу. Кухонні ножі згодом охолоджують азотом, термічно обробляють, шліфують і полірують. На кінцевому етапі вставляють рукоятку. Готові ковані ножі не мають небажаних зварних швів, склеєних або порожніх ділянок. Натомість ножам  виготовленим методом гарячого кування характерна висока механічна міцність, стійкість до поломок та окислень.

➤ Матеріал клинка (леза) ножів Аркос Brooklyn?

Лезо ножів Аркос виготовляють із запатентованої сталі NITRUM, поєднуючи інноваційні матеріали для клинка кухонного ножа. Неперевершену гостроту леза створюють за технологією «шовковий край». Саме вона дозволила досягти в кінцевому рахунку ідеальної гостроти ножа і тривалої ріжучої здатності. Клинок зі сталі NITRUM зберігає привабливий зовнішній вигляд під час всього періоду експлуатації, йому характерна стійкість до корозії, довговічність у процесі постійного використання.

➤ Матеріал рукоятки (ручки) ножів Аркос Brooklyn?

Ручку ножів серії Brooklyn з блакитним малюнком виготовляють із інноваційного матеріалу Мікарта – льняне полотно у поєднанні із смолою, та обладнують нержавіючими металевими заклепками. Рукоятка з Мікарти не вбирає харчові запахи, водонепроникна, довговічна та зберігає презентабельний зовнішній вигляд під час усього періоду використання. За рахунок м’якого матеріалу пристосовується до форми руки, забезпечуючи повний комфорт для роботи. 


➤ Упаковка ножів Аркос серії Brooklyn?

Ножі серії Brooklyn – подарункова упаковка.

➤ Яка твердість за шкалою Роквелла (HRC) ?

56 HRC

При виготовленні сталевих виробів контролюється безліч параметрів, один із найважливіших – твердість матеріалу. Її перевіряють за допомогою спеціального твердоміра, винайденого американцем Х.М. Роквеллом . Тестування проходить так: на лезо ножа розміщають металеву кульку, яку втискають, вимірюючи поглиблення що утворилося. Після закінчення процесу поглиблення, результати вимірюються в умовних одиницях та позначаються відповідно до англійської транскрипції HRC. Шкала твердомірів розбита в межах 20-67 одиниць.

➤ Тип заточки ножів Аркос Brooklyn?

Ріжуча кромка заточується симетрично з двох сторін під однаковим кутом 12 градусів з кожної сторони.

➤ Чому варто купити кухонні ножі Arcos?

  • Arcos - один з найвідоміших виробників ножів у світі.
  • Висока якість за розумною ціною.
  • Ножі ARCOS не вимагають частої заміни, у результаті підвищується економічна ефективність інвентарю.
  • Arcos дає 10 років гарантії на виробничий брак.
  • Пропонуємо асортимент товарів з унікальним дизайном для різного призначення: кухонні поварські ножі, ніж для м’яса, ніж для обробки м’яса, ніж для зняття шкур, ніж філейний, ніж тесак, шеф-ножі, японські ножі, ножі Сантоку, ножі для овочів та фруктів, ножі для чищення овочів, ножі для нарізки, ножі для риби, ножі для суші, ножі для хліба, ножі для томатів, ножі кондитерські, ножі для хамону, ножі для сиру, ножі для масла, ножі для шаурми, ножі карбовочні, устричні ножі, ножі HACCP.
  • Твердість леза і міцність краю ножів Arcos перевищують середні по галузі значення. Тривала гострота ножа і його зносостійкість забезпечується через твердість сталі, тому потреба в заточенні виникає рідше.
  • Сталь Nitrum, завдяки удосконаленій мікроструктурі, підвищує стійкість до корозії.
  • Технологія виготовлення стали Nitrum екологічна і безпечна для навколишнього середовища.

 Де купити кухонні ножі Аркос Бруклін?

Купити ножі Аркос Бруклін можна в нашому офіційному інтернет-магазині ножів arcos.com.ua. Ми з радістю допоможемо обрати та  купити ніж.  Доставка замовлення без затримки по Україні відбувається кур’єрською службою Нова Пошта: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Черкаси, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Полтава, Маріуполь, Луцьк, Рівне, Суми, Полтава, Житомир, Ужгород, Кропивницький, Миколаїв, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Чернігів та по областях.

 

 

Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
718 грн.
11
в наявностi
483 грн.
Хіт продажів
2
в наявностi
125 грн.
Хіт продажів
1
в наявностi
219 грн.