0
0
0

Ковані ножі ARCOS BROOKLYN (Аркос Бруклін)

Хіт продажів
Код товару: 191423
1
в наявностi
1 733 грн.
Код товару: 190823
0
в наявностi
2 800 грн.
Хіт продажів
Код товару: 190423
0
в наявностi
1 957 грн.
Код товару: 192623
2
в наявностi
1 797 грн.
Хіт продажів
Код товару: 190123
1
в наявностi
1 398 грн.
Хіт продажів
Код товару: 191323
1
в наявностi
1 957 грн.
Хіт продажів
Код товару: 191923
2
в наявностi
2 127 грн.
Код товару: 192023
2
в наявностi
1 446 грн.
Код товару: 191123
2
в наявностi
1 511 грн.
Хіт продажів

Видео взято с ютюб-канала Бест Китчен

Видео взято с ютюб-канала Бест Китчен


Найчастіші запитання, що до серії Бруклін

✅МАТЕРІАЛ ЛЕЗА❓❔❓

Кована СТАЛЬ NITRUM. Збагачений азотом, сталевий сплав NITRUM є не тільки нержавіючим, а й екологічним, оскільки його виробництво не завдає негативного впливу на навколишнє середовище. Він призначений виключно для виробництва ножів ARCOS, що відрізняються стійкістю до корозії, довговічністю, збереженням ріжучої кромки і презентабельного зовнішнього вигляду під час всього періоду експлуатації. Такі характеристики ножів забезпечуються особливими властивостями NITRUM® - ексклюзивної нержавіючої сталі. З 2011 році почалося виробництво вдосконаленої версії кованих ножів марки ARCOS, в основі якої лежить сукупність інноваційних матеріалів NITRUM® MOVA, що представляють собою найостанніші досягнення в області виробництва сталевих сплавів.

✅МАТЕРІАЛ РУЧКИ❓❔❓

Мікарта (канва мікарта). Сьогодні всю велику популярність в якості матеріалу для рукоятей ножів отримує мікарта, що представляє собою «склейку» полімерної плівки і різних тканин, паперів і інших матеріалів, що мають подібну структурою. До переваг цього інноваційного матеріалу відноситься довговічність, презентабельний зовнішній вигляд і водонепроникність. Крім цього, мікарта стійка до насичення харчовими запахами, не ковзає в руках і може бути представлена ​​в різних кольорових рішеннях - такий ефект досягається при підборі кольору основного матеріалу і використовуваної для його склеювання смоли. Найчастіше мікарта пропонується в трьох основних варіантах linen (дрібне плетіння льняного полотна), canvas (велике плетіння різних тканин) і paper (до складу цього матеріалу входить папір).

✅ВИД УПАКОВКИ❓❔❓

подарункова

✅ТВЕРДІСТЬ ЗА ШКАЛОЮ Роквелла (HRC)❓❔❓

56 HRC. При виготовленні сталевих виробів виробником контролюється безліч параметрів, серед яких одним з найважливіших є твердість матеріалу. Вона перевіряється за допомогою спеціального твердоміра, винайденого американцем Х.М. Роквеллом і названого в його честь. Принцип перевірки полягає у вдавлюванні металевої кульки в випробовувану поверхню під певним зусиллям. Після закінчення процесу з'явилося поглиблення змиритися, результат виражається в умовних одиницях, позначення яких в англійській транскрипції виглядають як HRC. Шкала твердомірів розбита в межах 20-67 одиниць. Здатність сучасних матеріалів для кухонних ножів до опору деформації при тиску ззовні становить не менше 54 HRC.

✅ТИП ЗАТОЧУВАННЯ❓❔❓

Двосторонньо-симетрича. До останнього часу двостороння симетрична заточка ножів застосовувалася, в основному, ремісниками західних країн. Японці ж воліли леза, заточені тільки з одного боку (ножі для суші), що дають більш тонкий і якісний зріз продукту. Європейський стиль обробки різального краю вважається більш простим в порівнянні зі східним. Основна відмінність клинка з двостороннім заточуванням при розрізанні чого-небудь - рівне і контрольоване рух усередині товщі матеріалу. Ще одна перевага європейського способу обробки лез полягає в тому, що для нього не потрібна особлива вправність і спеціальні пристосування, а гострим інструментом після заточки зручно користуватися як лівшам, так і правшам.

✅КУТ ЗАТОЧУВАННЯ❓❔❓

12 градусів (з кожної сторони)
Хіт продажів
11
в наявностi
410 грн.
Хіт продажів
2
в наявностi
560 грн.
Хіт продажів
6
в наявностi
172 грн.