0
0
0

Штопори для вина (електричний, автоматичний, метелик, для офіціанта, бармена)

Хіт продажів
Код товару: 603400
4
в наявностi
Ціна
938 грн.
Код товару: 604900
0
в наявностi
Ціна
2 638 грн.
Код товару: 604100
1
Ціна
3 008 грн.
Код товару: 604600
1
Ціна
2 594 грн.
Код товару: 604700
1
Ціна
1 919 грн.

Штопор-метелик чи електричний штопор? Який краще підходить для відкоркування вина або ігристого?


Для чого потрібен штопор?

Штопор – “маст хев” аксесуар для відкоркування хорошого вина або відкриття улюбленого ігристого. Та й важко уявити, що в когось проходить святкування без такої корисної дрібниці.


Штопор для вина має давню історію, яка бере початок ще у XVII столітті. Спершу це були пристрої з гачками та вилками, яких називали “стальними черв’яками”. Для зручного відкорковування їх було модернізовано. Так з’явились пляшкові гвинти, які могли відкривати не тільки вино. Пізніше у 1795 році штопор у вигляді спіралі запатентував англієць Семюель Хеншелл.


історія винаходу як з'явився шторпор, патент
На фото: Патент на штопор Семюеля Хеншелла 1795г

Він був простий на вигляд, та називався “сталевий гвинт для виймання корка з пляшок”. Також були і його послідовники, “коркові” винаходи яких тільки спрощували відкриття скляної тари. Це стало відправною точкою для розвитку дизайну штопора: появи руків'я з важелями, форми спірального свердла, візерунків, оздоби тощо.


Які є види штопорів? Як правильно користуватися штопором?


Штопор-метелик


Такий металевий штопор-метелик поширений серед професійних барменів або сомельє і звичайних поціновувачів винних напоїв. Його легко розмістити над верхньою частиною пляшки, просвердлюючи отвір всередині корка. Цей комфортний та практичний у використанні коркотяг підходить для дому, адже легко відкриє будь-яку скляну тару. З ним не доведеться прикладати значних зусиль для відкорковування пляшки, адже він оснащений спеціальними ручками-важілями, за допомогою яких витягнути корок зможуть навіть тендітні руки.

штопор метелик

Штопор гвинтовий


Коркотяг гвинтовий з'явився у 1860 році, і з того часу вже не втрачає своєї популярності. Він компактний, зроблений з гвинтового свердла, оснащений дерев’яною ручкою та має опір на горлечко пляшки. Універсальний штопор підходить для тари різних розмірів та різної величини корка, тому він так ціниться серед покупців алкоголю. Хоча штопор з упором і простий інструмент, але займає більше часу при відкритті пляшки.


гвинтовий штопор
На фото: гвинтовий штопор Аркос

Штопор-голка


Штопор з голкою є цікавим варіантом для купівлі, адже має зручну форму та незвичний спосіб розкорковування. Його принцип роботи відрізняється від решти, так як він протикає корок голкою і за допомогою натиску кнопки наповнює пляшку киснем. Далі під дією тиску пробка сама виходить назовні. Такий штопор вражає своєю зручністю, бо не забирає багато часу та зусиль на витягання корку. Але такий спосіб відкорковування впливає на смак вина, тому не всім гурманам до вподоби.


штопор голка, вакуумний
На фото: Штопор-голка, він же пневматичний

“Циганський” штопор


Коркотяг використовують для відкорковування ексклюзивних пляшок вина, яким потрібен особливий підхід. Циганський штопор складається з довгого і короткого леза, які вставляють між корком і тарою. Перевагою такого штопора є акуратне витягання розсипчастих та щільних корків, не пошкоджуючи, залишає їх цілими, тому підходить для старовинних винних пляшок, які пролежали в льохах роками. Недарма його так полюблять колекціонери вин.


циганський штопор
На фото: Циганський штопор

Штопор електричний


На вигляд електричний штопор нагадує тубус на батарейках, всередині якого знаходиться сталевий гвинт, ззовні ж оснащений кнопкою, під натиском якої швидке відкоркування гарантовано. Електроштопор працює завдяки акумулятору, а заряджається через micro USB. Автоматичний, сучасний та стильний штопор працює безперебійно завдяки електромотору або підпружиненому відштовхувачу.


електричний штопор, електроштопор
На фото: Електроштопор Аркос

Штопор сомельє


Штопор офіціанта” або ніж-сомельє особливий тим, що схожий на кишенькового ножика, має лезо, важіль і гвинт. Професійний штопор для вина завдяки його портативності використовують у ресторанах, для швидкого і вправного відкриття червоних та білих вин. Щоправда, ним треба навчитись користуватись, адже він примхливий у руках аматорів, що мають справу з декантуванням вина.


штопор сомельє
На фото: Штопор бармена або сомельє Аркос 604700

Як вибрати штопор для вина та ігристого?


Штопор для вина


Винний штопор буває різних видів в залежності від уподобань та смаків покупців. Для домашнього швидкого відкорковування пляшки вина підходить електричний штопор або штопор-метелик. Для романтичної вечері краще обрати “ніж сомельє” чи вакуумний штопор. Крім того, щоб купити найзручніший штопор для пляшки вина, варто орієнтуватись на форму корка пляшки, її дизайну, а також розміщення винного штопору в руці.


Штопор для шампанського


Штопор для шампанського повинен бути лише механічним. Його мета полегшити тиск корку на руку при відкорковуванні. Він може бути оснащений кількома важелями, зазубринами чи додатковими елементами дизайну. Також для вина з газом підійде коркотяг, який може акуратно зрізати фольгу та швидко відкрити корок пляшки на вечірці, чи на сімейному святі.


штопор для шампанського
На фото: Штопор для шампанського

У наш час пропонується безліч коркотягів за формою і кольором, залишається лише вибрати собі до вподоби за функціями та дизайном.


Придбати професійні штопори для вина можна в нашому офіційному інтернет-магазині Arcos в Україні.


Якщо ж Вас, крім питання “де купити штопор для вина?”, цікавить інший кухонний інвентар, то пропонуємо оглянути спеціальний розділ для поціновувачів вина та сиру, де ви можете обрати цікаві кухонні гаджети для винно-сирного ансамблю https://arcos.com.ua/sir_vino. Тут є кухонні ножі для сиру, дошки для красивої подачі сиру, ну і звісно, штопори на ваш смак та гаманець.

Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
654 грн.
11
в наявностi
448 грн.
Хіт продажів
1
в наявностi
219 грн.