0
0
0
 

Підставки для ножів ARCOS

Код товару: 794500
1
в наявностi
Ціна
1 637 грн.
Код товару: 794000
3
в наявностi
Ціна
1 562 грн.
Код товару: 794900
0
в наявностi
Ціна
1 844 грн.
Хіт продажів
Код товару: 794100
1
в наявностi
Ціна
1 637 грн.
Код товару: 794400
3
в наявностi
Ціна
1 562 грн.
Код товару: EV301219
0
в наявностi
Ціна
4 356 грн.
Код товару: EV152219
0
в наявностi
Ціна
3 600 грн.
Новинка
Код товару: EV2212ОР
0
Ціна
5 040 грн.

Підставка для ножів — стильний аксесуар для зберігання різальних інструментів

Підставка для кухонних ножів — зручний і практичний аксесуар, що чудово доповнює інтер'єр. Завдяки різноманітності дизайнів і матеріалів ви легко підберете елемент, що поєднується як із класичним, так і із сучасним оформленням квартири. Естетичні та функціональні підставки для ножів використовуються для грамотної організації простору на кухні. Це обумовлено:

  1. Необхідністю перебування різальних інструментів у межах досяжності при приготуванні їжі. Якщо купити підставку для ножів, вам не доведеться постійно відкривати ящики та шафи. Відповідно, меблі не будуть замащені брудними руками.
  2. Зручністю та безпекою зберігання ножів. Вироби, запропоновані в нашому інтернет-магазині кухонних аксесуарів, виключать травмування.
  3. Можливістю продовження терміну служби різальних інструментів. Використовуючи аксесуар, ви подбаєте про збереження клинків. Вони не затупляться, на них не з'являться мікротріщини та відколи.

На тримач для ножів ціна викупу формується з декількох критеріїв, включаючи матеріал її виготовлення та розміри. Актуальний прайс публікується в картках виробів на сайті https://arcos.com.ua/.

Купити підставку для ножів в Україні: матеріали виготовлення аксесуарів

Аксесуари виконуються з матеріалів різного типу. Їхній вибір залежить від особистих уподобань. Ми пропонуємо варіанти, призначені для різальних інструментів із довжиною клинка до 230 мм. Ви можете обрати якісні підставки під ножі такого типу:

  1. Дерев'яні. Є блоками з декількома вузькими пазами для клинків. При онлайн-замовленні підставок на ножі зверніть увагу на кількість виїмок, щоб розмістити всі різальні інструменти. Дерев'яні вироби характеризуються стійкістю, ергономічністю та елегантністю.
  2. Магнітні. Ви можете замовити в нашому інтернет-магазині підставку для ножів ARCOS, яка є прямокутним блоком. На ній кріпляться різальні інструменти завдяки наявності магніту. Плюс полягає в надійності фіксації та зручності використання. Через відсутність зіткнення з іншими столовими предметами різальна крайка зберігає свою гостроту максимально довго.
  3. З термопластикового каучуку. При придбанні підставки для ножів у Львові зверніть увагу на стильні моделі. Вони характеризуються компактністю та простотою догляду.

Прогляньте ціни на підставки для ножів у нашому магазині кухонного приладдя, щоб оформити онлайн-замовлення та доставку.

Підставки для ножів зі швидкою доставкою до різних міст України

Для зручності вибору аксесуарів на нашому порталі представлені фотографії та описи товарів, а також відгуки покупців. У певні періоди ми запускаємо акції та робимо спецпропозиції, щоб ви могли придбати найвигідніші варіанти. У нашій компанії представлені найкращі аксесуари виробництва Іспанії та України.

За необхідності звертайтеся до менеджерів за відповідями на поставлені запитання. Вони підкажуть, за якою вартістю ви зможете купити підставку для ножів і чим керуватися при виборі виробів. Усі аксесуари оперативно вирушають по Україні. Скористайтеся порадами з вибору підставок від професіоналів нашої компанії та оформляйте замовлення на сайті, не витрачаючи час на походи по магазинах.

Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
743 грн.
Хіт продажів
2
в наявностi
130 грн.
1
в наявностi
227 грн.
Хіт продажів
6
в наявностi
227 грн.
Запитання та вiдповiдi
Підставки для ножів Arcos забезпечують зручне та безпечне зберігання кухонних ножів. Вони дають змогу тримати ножі в доступному місці, впорядковано та захищено від випадкових пошкоджень. Крім того, стильні дизайни підставок Arcos прикрашають кухонний інтер'єр і доступні в різних колірних рішеннях.

Підставки для ножів Arcos допомагають зберігати ножі в безпеці, запобігають їхньому зношуванню та корозії. Вони забезпечують зручне й акуратне зберігання ножів, а також сприяють збереженню гостроти лез.

Підставки для ножів Arcos виготовляються з різних матеріалів, включно з деревом, нержавіючою сталлю, поліпропіленом і пластиком ABS. Це забезпечує довговічність і стильний зовнішній вигляд підставок. Крім того, деякі моделі мають магнітні тримачі для ножів, які забезпечують надійне зберігання.