0
0
0

Набори ножів з підставкою, без підставки, в коробці

Код товару: 167200
0
в наявностi
Ціна
4 508 грн.
Код товару: 234200
3
в наявностi
Ціна
11 685 грн.
Код товару: 234300
1
в наявностi
Ціна
9 462 грн.
Код товару: 227000
0
в наявностi
Ціна
9 074 грн.
Код товару: 228700
0
в наявностi
Ціна
5 734 грн.
Хіт продажів
Код товару: 194000
1
в наявностi
Ціна
7 202 грн.
Код товару: 807610
0
в наявностi
Ціна
4 420 грн.
Код товару: 285600
1
в наявностi
Ціна
8 161 грн.
Код товару: 285100
2
в наявностi
Ціна
7 071 грн.
Код товару: 285700
2
в наявностi
Ціна
6 547 грн.
Код товару: 152100
2
в наявностi
Ціна
3 989 грн.
Код товару: 152600
1
в наявностi
Ціна
2 082 грн.
Код товару: 152000
4
в наявностi
Ціна
3 889 грн.
Код товару: 163400
0
в наявностi
Ціна
11 518 грн.
Код товару: 212100
0
в наявностi
Ціна
5 763 грн.
Новинка
Код товару: 859800
0
в наявностi
Ціна
399 грн.
Код товару: 806400
1
в наявностi
Ціна
2 847 грн.
Код товару: 167000
0
в наявностi
Ціна
3 161 грн.
Код товару: EV152219
0
в наявностi
Ціна
3 600 грн.
Код товару: 794000
3
в наявностi
Ціна
1 395 грн.
Код товару: 794900
0
в наявностi
Ціна
1 646 грн.

Чому набір ножів – це інвестиція у свій комфорт на кухні?

Набори ножів для дому

→Набір ножів для кухні й дому завжди буде вигідним рішенням, незалежно від того, що ви любити готувати та як часто. Це дуже зручно, бо відразу задовольняє багато потреб як кухарів, так і людей, які люблять кулінарити. Уявіть, що ви задумали запекти куряче філе зі спеціями, зробити грецький салат і акуратну нарізку зі скибочок хліба та шматочків сиру. Звісно, що для приготування таких страв вам не вистачить одного ножа, адже він не зробить ідеальну нарізку м’яса, овочів чи булочок. Зовсім інша справа, коли ви маєте під рукою цілий набір функціональних та якісних ножів, що складаються з найбільш затребуваних інструментів на кухні з однієї серії. І найголовніше, що набір ножів в підставці заощаджує ваш бюджет, оскільки ножі в наборі в підсумку будуть коштувати дешевше, ніж ці ж самі ножі поодинці. Тим паче ви матимете зручну пластикову або дерев'яну підставку з гумовими ніжками, що вирішує питання бережливого та акуратного зберігання ножів на кухні. Вона зекономить простір на кухні, зберігатиме прибори в сухості й чистоті.набір ножів

Очевидно ж, де більша вигода для вашого гаманця.

Набори ножів для подарунку

Вам потрібен подарунок для людини, яка не уявляє свого життя без кулінарії та експериментів на кухні? Або для друзів на новосілля? Якщо так, то з набором кованих ножів із серій Riviera, Brooklyn чи Manhattan ніяк не прогадаєте. Це буде практичний та пам’ятний подарунок, що не зів'яне у вазі, не зіпсується через 2-3 дні і не буде припадати пилом у шафі в колекції непотрібних подарунків. І байдуже, що на цю тему є чимало повір’їв, адже подарунок від щирого серця навряд чи може накликати щось погане. Навіть за ісламськими традиціями дарування кухонних ножів є нормою, якщо це з найкращими побажаннями. Але варто пам'ятати, що набір ножів треба дарувати в чохлі або підставці. Крім того, особливо забобонним людям можна запропонувати викупити за одну-дві копійки. Такий сценарій дарування буде цікавішим та емоційнішим. І якісний презентабельний набір кухонних ножів з ножицями, мусатом і зручною підставкою розвіє побоювання людини, якій ви хочете зробити подарунок.


набір ножів

Які бувають набори?

В інтернет-магазині Arcos є понад 20 видів наборів ножів, що виготовлені з нержавіючої сталі Nitrum та на які діє 10 років гарантія від виробника. Вони підійдуть для різних потреб і кухарів, і домашніх кулінарів. Вони мають сучасний дизайн, пакування, стильний підбір кольорів.

Типи комплектів за наповненням:

 1. Набори ножів без підставки. Це компактні набори популярних ножів на кухні в пластиковій упаковці. Іноді до набору входить точилка для ножів або мусат для правки леза. Такі набори є у серіях Univerasal, Riviera, Niza, Maitre. І хоча ці набори не мають підставки, вони практичні та привабливі за ціною.
 2. Набори ножів в підставці. Це комплекти з дерев'яними і пластиковими підставками, які мають тільки ріжучі інструменти для приготування їжі. Вони представлені в нашому магазині ножів серіями Opera, Niza, Nova, Universal, Riviera (Black\White\Pink) і наповнені основними і додатковими, кованими або штампованими ножами. Серед них є універсальні, сантоку, для чистки овочів, нарізки сиру, хамону чи хліба, кухонні ножиці.
 3. Сервірувальні. Набори серій Chuleteros, Madrid мають у складі прибори для нарізки філе, хліба чи сиру. Часто поряд з ними є акуратні сріблясті ложки та виделки, які можна використати для будь-якого святкування.
 4. Комбіновані. Такий набір якісних кухонних ножів додатково має ще кухонні аксесуари, тобто ножиці, точилки або мусати, які органічно поєднані в дерев'яній підставці. Вони оснащені базовими інструментами для нарізки, в яких є ергономічні руків'я з потовщенням всередині. Робота з ними в одне задоволення завдяки однорідності сталі та високій гостроті леза.

набір ножів

Види наборів за кількістю приборів:

 • малі, в яких 2-3 ріжучі інструменти або клинок з мусатом;
 • середні, що складаються з 4-5 однакових ножів для стейку, чищення овочів в упаковці або основних і додаткових ножів, кухонних ножиць в підставці;
 • великі, де 6 і більше ножів, що призначені для побутових цілей, зокрема приготування їжі, сервірування столу.

набір ножів

Як вибрати і скільки коштує набір ножів?

→Вибір наборів ножів має бути суголосний вашим потребам, смакам, очікуванням ціни-якості. Саме від цього залежить, з яким настроєм ви готуватимете шашлик, сирно-ковбасну нарізку чи фруктовий салат. Проте можна виокремити базові критерії, щоб купити набір ножів, який підійде для всіх продуктів:

 • Орієнтуйтесь на ті прибори, що найчастіше потрібні для приготування їжі і яких вам не вистачає на кухні.
 • Оцініть, що для вас означає комплект ножів за 576, 703 чи 2678 грн. Чи дійсно ви зекономите, коли заплатите менше за окреме замовлення, ніж більше за зручний набір для кухні? Як це вам окупиться через рік?
 • Зважайте на свої смаки при виборі матеріалу ножів, оцініть їх бренд, дизайн, якість, ціну. Огляньте їх технічні характеристики: однорідність та ексклюзивність сталі, руків'я, метод виконання, вагу, форму.
 • Подумайте, що найчастіше готуєте чи люблять ваші рідні, друзі, знайомі чи колеги. Якщо ви віддаєте перевагу філе чи морепродуктам, то обирайте сантоку або ножі для м’яса, а якщо вживаєте вегетаріанську їжу, то краще звернути увагу на універсальні, для хліба і сиру.
 • Поміркуйте, які кольори люблять ваші рідні і знайомі, який колір їхньої кухні, віддають перевагу елегантним білим чи класичним чорним тонам, як от поєднання світлих підставок і ножів з темним руків’ям (cерія Maitre) чи навпаки (серія Riviera White).

Замовте зараз набір ножів на сайті інтернет-магазину ножів Arcos і вже через 2-3 дні оціните користь та зручність від використання іспанських ножів Аркос.


набір ножів
Хіт продажів
Хіт продажів
2
в наявностi
654 грн.
11
в наявностi
448 грн.
Хіт продажів
1
в наявностi
219 грн.