0
0
0

Что такое NITRUM®?

Что такое NITRUM®?

1. Що таке NITRUM®?

NITRUM® - це збагачена азотом, безпечна для довкілля, нержавіюча сталь. Ця формула використовується ексклюзивно для виробництва ножів Arcos. NITRUM® дозволяє відчути різницю в користуванні ножами як професіоналам, так і удома на кухні, завдяки вдосконаленій твердості матеріалу, збільшеній різальній силі леза і збільшення терміну його служби, а так само вдосконаленій мікроструктурі цієї сировини

 

1.1 Більше вдосконалена твердість:

NITRUM® перевищує показники твердості за шкалою Роквеллу, позначені в стандарті ISO 8442-1 більш ніж на 3 одиниці:1.2 Збільшення тривалості використання леза :

Триваліший термін служби леза. За результатами досліджень NITRUM®, міцність краю леза перевищує стандарт ISO 8442-5 більш ніж на 200%:

 

1.3 Збільшення первинної різальної сили :

Дослідження показали, що дані NITRUM® на 70% вищі, ніж норма за стандартом ISO 8442-5 :Дослідження показали, що дані NITRUM® на 70% вищі, ніж норма за стандартом ISO 8442-5 :

- Вдосконалена твердість означає тривалішу гостроту ножа


- Вдосконалена мікроструктура означає більш високу стійкість до корозії


- Вдосконалена міцність леза означає те, що різальна сила вашого ножа зберігається на триваліший термін. Відтепер, заточувати ножі треба на багато рідше
2. Для виробництва ножів Arcos в 2010 вже використовується NITRUM®.


 
З 2011 так само і ковані ножі виготовляються з NITRUM® + MoVa нержавіюча сталь.             

Виграшна комбінація найбільш переважних нержавіючих матеріалів стала вже доступною в індустрії виробництва ножів.