Подарунків багато не буває!

Подарунків багато не буває!

Запрошуємо взяти участь у розіграші крутого набору кухонних інструментів ARCOS та 5 фірмових комплектів фартухів та прихваток.

Та гарантовано отримати подарунки!

У набір ножів входять 4 предмети: ніж поварський 120 мм, ніж поварський 200 мм, кухонні ножиці, ручна точилка для ножів.


                                          

ДЛЯ УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ ПОТРІБНО:

 1. Зробити покупку в інтернет-магазині arcos.com.ua в період з 20.07 по 08.08.21р включно.

 

 1. Залишити відгук в пошуку Google про позитивний досвід покупки в магазині Arcos або про продукцію Arcos (для цього потрібно перейти за посиланням https://cutt.ly/Gm8xwiT) та гарантовано отримати купон із знижкою 10% на наступну покупку.

 

 1. Зробити скріншот свого відгуку та відправити його нам:

 у вайбер  +38067-402-2627     

або

у телеграм https://t.me/Milka1984_17

або

електронною поштою на mail@arcos.com.ua. В електронному листі необхідно вказати номер мобільного телефону або номер замовлення.

 

ПРАВИЛА РОЗІГРАШУ 

 1. Організатором розіграшу є ТОВ «Ділпек».
 2. Період акції: з 20.07.21 по 08.08.21. Акція діє на всій території України (за виключенням непідконтрольних державі територій).
 3. Учасниками розіграшу вважається покупець, що зробив покупку у період акції в інтернет-магазині або в шоу-румі arcos.com.ua, залишив свій позитивний відгук о магазині/продукції в Google-пошуку, вислав скрін з відгуком на вказані канали зв’язку, вказавши свій телефон або номер замовлення.
 4. Призами є Набір ножів Universal Arcos, артикул 857400 – 1 шт; Фірмові комплекти фартух та прихватка – 5 шт.
 5. Розіграш призів відбудеться 10.08.21 за допомогою он-лайн системи випадкового вибору серед учасників, які виконали умови розіграшу. Переможець обирається рандомно автоматизованою системою серед номерів замовлень учасників, які виконали умови розіграшу.
 6. Підсумки розіграшу будуть опубліковані на сайті arcos.com.ua 10.08.21.
 7. Купон із знижкою на 10% надсилається всім учасникам, які в період акції здійснили покупку та залишили свій відгук про магазин Аркос в пошуку Google https://g.page/r/CfXteYVqC2W-EAg/review. Знижка надається у форматі промокоду, що діє на одноразову покупку в період до 30.09.21.
 8. Організатор повідомляє переможцям про виграш за допомогою телефону або електронної пошти та погоджує умови і терміни отримання призу за допомогою наданих контактних даних. Витрати на доставку призу сплаує переможець.
 9. Розіграш не є лотереєю або азартною грою, та є можливістю купівлі призу за 0,01 грн.
 10. Беручи участь в розіграші, учасник тим самим підтверджує свою згоду на збір і обробку Організатором його персональних даних з метою належного виконання організатором та правил акції.
 11. Учасниками розіграшу не можуть бути співробітники організатора.