Ножі Arcos - іспанська якість відточена століття

Подрібнити, покришити, нарізати - з ножами Arcos повсякденна робота на кухні перетворюється на приємне і підчас захоплююче заняття.

Чому саме Arcos?
Arcos - це професійні кухонні ножі європейської якості.
Леза створені з екологічної нержавіючої сталі NITRUM. Патент на використання формули NITRUM є тільки у компанії Arcos. Це сплав з легуючими добавками ванадію і молібдену збагачений азотом. Якщо ви вирішите купити ножі з лезами NITRUM, то будьте впевнені, що їх не доведеться дуже часто підточувати. Завдяки вдосконаленій мікроструктурі сировини леза ножів тверді, володіють відмінною ріжучої силою і довгим терміном служби.

Асортимент Arcos

Arcos пропонує безліч різних ножів для всіх продуктів. Візьмемо хоча б ніж для чищення овочів. У Arcos він представлений більш ніж в десяти видах. Ви можете вибрати саме те, що подобається Вам: форму леза, колір рукояті, зрештою, прийнятну для вас ціну.

У нас ви можете не тільки купити ніж Arcos, а й безліч інших корисних дрібниць від іспанського виробника, без яких сучасна кухня просто немислима:
  – Мусати і точила;
  – Якісні столові прилади;
  – Лопатки, шумівки, ополоники та інше;
  – Магнітні тримачі, захисні рукавички і всілякі аксесуари.

Де купити ніж Arcos та інші кухонне приладдя?
Якщо Вам потрібні якісні іспанські кухонні ножі, Київ багатий на торговельні мережі, в яких є продукція Arcos. Також на сьогоднішній день ми реалізуємо продукцію Arcos практично у всіх містах України. Не виходячи з дому, ви можете зробити замовлення у нас на сайті.

Ми є офіційним ексклюзивним дистриб'ютором бренду Arcos на Україні.
Пам'ятайте про те, що повсякденні турботи не повинні перетворюватися на рутину. Ножі та кухонне приладдя від Arcos - це практично, зручно, легко і естетично.

Даруйте задоволення собі і своїм близьким!

Мы на рынке более 12 лет и у нас уже более 4220 довольных клиентов по всей Украине